Zsolna
2:3
(1:0)
MŠK Zsolna - DAC 1904
Niké Liga, rájátszás, 10.fordul • szo 18.5.2024, 17:01 • Mestský futbalový štadión na Sihoti Trenčín - UT
Gólok: 27. Ižko 1:0 , 48. Trusa 1:1 , 54. Trusa 1:2 , 67. Trusa 1:3 , 90. Ižko 2:3
Játékvezető: Ivan Kružliak • Asszisztensek: Branislav Hancko, Ján Pozor • Néző: 1425
90+12
A végén még Ižko betalál, de ez már mit sem számít, véget ér a mérkőzés.
90+10
A Zilina gólt szerzett!
Gólszerző IźKO.
90+8
Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Popović).
90+8
Sok minden a hátralévő mintegy 2 percben reméljük, már nem történik. Szép volt, fiúk, irány Európa! Zsinórban hetedszer! Köszönjük, ünnepeljünk!
90+6
Sárga lap a csapatnak MSK Zilina (Hubočan).

Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Trusa).
90
A VAR-ozás és a gólőröm miatt 10 percet pakol rá Kružiak a rendes játékidőre.
90
Sárga lap a csapatnak MSK Zilina (Essomba).
90
Elkezdődött az idei szezon utolsó meccsének utolsó rendes játékidőbeli perce. Ezt innen már nem engedhetjük ki a kezünkből, fiúk! Zárjuk ezt az idényt a második helyen, akárcsak tavaly!

82
Ramadan pontrúgása érekzik Gouré fejére, meg is célozza a kaput, de Belko magabiztosan szorítja magához a labdát. A mérkőzés hajrájában vagyunk, a szurkolótáborunk ünnepelni készül.
78
lemegy Ďatko, bejön Hranica,
lemegy Stojchevski, bejön Adang,
lemegy Bile, bejön Essomba.
77
Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Dimun).
77
1425 néző váltott ma jegyet erre a mérkőzésre, ebből 702 a DAC-drukker.
74
Oldalról végezhetjük el a szabadrúgást. Ramadan íveli be a sűrejébe, ahol Jambor lábáról vágódik le a labda. A ellenfél ezután egy gyors kontrát indít, amely sarokrúgással végződik.
71
lemegy Yapi, bejön Mendez.
68
Elképesztő fordítás! Trusa mesterhármasával 3:1-re vezetünk Trencsénben a Zsolna ellen úgy, hogy a félidőben még a hazaiak vertek minket egy góllal. Karnyújtásnyira Európa!
67
A Dunaszerdahely gólt szerzett!
A büntetőt értékesítette TRUSA..
66
Tizenegyest rúghatunk!
64
Ramadan szöglete után játékosaink kezezést reklamálnak a 16-osban. A bíró nem vette észre, a videószobából a fülére szólnak.
63
lemegy Csinger, bejön Kaša.
62
Csinger sérül meg, ápolni kell. Sőt, az is lehet, hogy csere lesz.
60
Javorček íveli kapu elé a szabadrúgást, de a védelem takarít. Teljesen más mentalitásban játszunk most, mint az első játékrészben. De a Zsolna sem fogja annyiban hagyni a dolgot.
57
A videóbíró felülbírálja a játékvezető ítéletét! Dimun passzából Trusa másodszor is betalál, megfordítjuk a meccset – 1:2
54
Gólszerző TRUSA.
54
Trusa talál be ismét! Gyönyörű jelenet, de Kružliak a sípjába fúj, és lest int. Most azért a VAR is megnézi, igaza van-e a bírónak.
53
Már most sokkal veszélyesebben játszunk, mint az első félidőben. A szurkolóink szinte megőrülnek a kapu mögötti szektorban, úgy hajtják a fiúkat.
51
Ramadan beállítása nagyon hasznosnak bizonyult. Nagyon akarja a győzelmet a szír srác, máris egy lövéssel teszi próbára Belkó kapust.
50
Csinger mesteri védőmunkát bemutatva veszi élét a hazai támadásnak.
47
Gyors egyenlítés! Ramadan passza után Herc lapos lövése levágódik Trusáról, de nem is akárhová, hanem a lehető legjobb helyzre, a hazai kapuba – 1:1
47
46
lemegy Káčer, bejön Ramadan.
46
45+2
45+2
Nagy helyzetet hagy ki a végén a hazai együttes. Egy villámgyors kontra után rúghatnák meg a másodikat, de szerencsénk van!
45
A zsolnai támadás Sauer lövésével zárul, amely a kapunk fölé száll. A nagyedik játékvezető közben jelzi, hogy 2 perc lesz a hosszabbítás.
43
Brunetti szépen szereli le Jambort, mielőtt még nagyobb lenne a baj.
41
Gólt kéne rúgni, Dé-Á-Cé, gólt kéne rúgni! – üzeni a kapu mögötti sárga-kékekkel teli szektor.
40
Kacharaba is Andzoauanát keresi a hosszú keresztpasszal, de csapatkapitányunknak ezúttal labdakezelési problémái adódnak.
37
Herc és Andzouana túlbonyoltíjták, majd el is veszítik a labdát az oldalvonal mellett. Támad a Zsolna.
33
Káčer íveli a pálya közepéről előre a szabadrúgást, Belko fut ki a kapujából, hogy megfogja a labdát, majd saját csapattársával ütközik össze. A gólhelyzet elmarad.
31
Fel kell kötni azt a bizonyos gatyát, mert a Nagyszombat is vezet a Zólyombrézó ellen, és így bizony nem nekünk áll a zászló.
27
Vezet a hazai csapat Ižko emeli át a kapujából rosszul kimozduló Popovićot – 1:0
27
24
Dimun nem adja fel, ismét próbálkozik, de ezúttal jóval pontatlanabb, mint az imént.
23
Dimun távoli lövését tolja ki nagyot nyújtózkodva szögletre a hazaiak kapusa, Belko!
22
Yapi választ rossz megoldást. Egyedül próbálkozik egy suta lövéssel, ami jócskán kapu fölé száll. Trusa széttárt karokkal kéri számon rajta, hogy miért nem passzolt inkább neki.
20
Herc veszi észre a rést a védelemben, és egy lapos gurítással hozná helyzetbe Yapit, de túl gyors a labdája, a múlt heti gólszerzőnk már nem éri utol a vonal előtt.
16
Többet van a zsolnaiaknál a labda, de a mi támadásaink tűntek eddig veszolyesebbnek, egyik csapat sem akar hibázni, ami érthető, hiszen nem babra megy a játék.
14
Jambor beadásába áll bele keményen Brunetti. A hazai szöglet után Hubočan és Herc találkozik egymással kellemetlenül, mindketten a földre esnek, de ápolni csak a mi játékosunkat. kell.
11
A meglepetésre az elejétől kezdő Káčer egy hosszú indítáttassal kevés híján gólpasszt ad Trusának, de sajnos a fejes már pontatlan. Szép akció volt! Ez az, fiúk!
9
Brunetti labdavesztése után azonnal támadást indít a Zsolna, Csinger szabadít fel középen, és bikázza biztonságos területre a labdát.
8
A hazaiak nagyon fegyelmezetten tartják a labdát, az első percekben egyelőre ők mozgatják a játékot.
4
Brunetti bedobása után elveszítjük a labdát, de aztán gyorsan vissza is szerezzük. Azt, Andzouanától jön egy hosszú ívelés a távoli kapufához, emberünk azonban nincs arrafelé, így kirúgással megy tovább a játék.
1
Trencséba játszuk a mai meccset, mert a zsolnai pálya műfüves burkolatát igazira cserélik. Tűző napsütés, DAC-drukkerekkel tömött vendégszektor, elszánt játékosok. 90 perc múlva megtudjuk, hogy zsinórban hetedszer is ott leszünk-e nyáron az európai kupaporondon.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:00-kor kezdődik.